Kasvuhoone automaatne kastmine tünnist

Suhteliselt lihtne asi ei taha kuidagi tööle hakata. Kasvuhoone kastmiseks on 250L tünn, mida tuleb korra nädalas täita. Tünni sai uputatud reovee pump ja lisaks tuli kohale vedada elekter. Seda viimast, elektrit ei tahtnud ma projekti alguses kohe kuidagi kohale tuua. Polnud üldse plaanis. Kuna aga internetist müüdav tehnika tahtis kõik suht suurt survet siis tuli elektriga tegeleda. Arvatavasti ei ole kaugel aeg kui ka vee vean sisse 😀

  1. Kaercheri kastmis kell tünnist kastmiseks ei sobinud ( kaercher ). Kuigi patareidega ja oma odava plastiku tõttu oli siiski sümpaatne siis selleks, et tünnist vesi voolama hakkaks tahtis saada suuremat survet. Ilma surveta ei tilkunud suurt midagi läbi.
  2. Mehaanilised kellad tundusid nii eilne päev ja neid ei saanud ka vastavalt vajadusele programmeerida.

Nüüd on siis tünn, pump , elektriga taimer mis kindlal ajal annab pumbale särtsu annab ja imbvoolikud. Alguses tundus, et elu hakkab olema nagu lill siis tänaseks on kole kahtluse uss, et siiski on reoveepump natukene lahja. Lisaks on tal häda, et kui voolu peal ei ole siis tünni enda survega tuleb vesi voolikutesse.

bon has written 5 articles

Leave a Reply